
Eisgrau extraweiss deluxe Olfry (Германия) 240*60*71мм
бастап 992,84 ₸
Минималды тапсырыс — 35880 д.
Барлық көтерме бағаны көрсету- Бар
- Тек көтерме
+7 (708) 500-78-78
Қазақстандағы байланыстар үшін- +7 (771) 996-20-25Еуропалық Одақтағы байланыстар үшін
- +421 (901) 78-78-73Роман. Европейский Союз
Заңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
Шұңқырлы клинкер кірпіш Олфри (Германия) 240*60*71мм, 1м2=48дана тігісі 12мм, 780 дана/паллет
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Кірпіш түрі | Клинкер |
| Кірпіштің қызметі | Қаптау |
| Түсі | Сарғыш |
| Кірпіш мөлшері | Жалғыз |
| Беті | бұдырма |
| Кірпіш түрі | Қуыс |
| Кірпіш маркасы | М-400 |
| Аязға төзімділік | F100 |
| Суды сіңіру | 3 % |
| Жылу өткізгіштік | 0.2 Вт/м °С |
| Қалыпсыз кірпіштің өлшемдері | |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 65 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап992,84 ₸
- Минималды тапсырыс: 35880 д.
- Қаптау тәсілі: Шөгілетін орамдағы 780 дана паллет









