
01O1 BS 34 түсті Front White 61541 M-LINE Kronospan (Польша)
Бағасын нақтылаңыз
- Бар
- Коды:01O1 BS 34
+7 (708) 500-78-78
Қазақстандағы байланыстар үшін- +7 (771) 996-20-25Еуропалық Одақтағы байланыстар үшін
- +421 (901) 78-78-73Роман. Европейский Союз
Заңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
HPL панельдері EDF Kronoplan Color M-Line Kronoart by Kronospan
Панель өлшемдері, мм:
2800 x 2040
3050 x 1300
4200 x 1300
5600 x 2040
Панель қалыңдығы 6мм, 8мм, 10мм.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kronospan |
| Өндіруші ел | Польша |
| Түрі | HPL панелі |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1300 мм |
| Ұзындығы | 3050 мм |
| Қалыңдығы | 6 мм |
| Салмақ | 34 кг |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 79.3 шаршы м |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
