
Black heart (LF05) King Size King Klinker (Польша)
48 819,26 ₸/шаршы м
Көтерме бағаны көрсету- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
+7 (708) 500-78-78
Қазақстандағы байланыстар үшін- +7 (771) 996-20-25Еуропалық Одақтағы байланыстар үшін
- +421 (901) 78-78-73Роман. Европейский Союз
Заңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
King Klinker клинкер қаптау плиткасы (Польша) 490*52*14мм, 1м2=31шт 12мм тігісімен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KING KLINKER |
| Өндіруші ел | Польша |
| Өнім материалы | Клинкер |
| Қасбеттік плитка түрі | Қасбеттік плиткалар |
| фактура түрі | Кірпіш астында |
| Элемент түрі | Плитка |
| Плитка ұзындығы | 490 мм |
| Плитка ені | 52 мм |
| Плитканың қалыңдығы | 14 мм |
| 1 шаршы метрге материалды тұтыну | 31 д. (дана) |
| Бір қаптамадағы плиткалар саны | 16 д. (дана) |
| Бір қаптаманың салмағы | 13.64 кг |
| Тігісті жабу жүйесі | Иә |
| Монтаждау пластиналарының болуы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Беті | Ангобированная |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 48 819,26 ₸/шаршы м
- Қаптау тәсілі: Шөгілетін орамдағы 1232 дана паллет









