
Cap Gris Nez Nelissen (Бельгия) N70/6,5
бастап 894,11 ₸
Минималды тапсырыс — 35840 д.
Барлық көтерме бағаны көрсету- Бар
- Тек көтерме
+7 (708) 500-78-78
Қазақстандағы байланыстар үшін- +7 (771) 996-20-25Еуропалық Одақтағы байланыстар үшін
- +421 (901) 78-78-73Роман. Европейский Союз
Заңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
Тұтас қаптама кірпіш «қолмен құйылған» Нелиссен (Бельгия) 240*70*65мм, 1м2=52дана тігісі 12мм, 896 дана/паллет
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nelissen |
| Өндіруші ел | Бельгия |
| Кірпіш түрі | Клинкер |
| Кірпіштің қызметі | Қаптау |
| Түсі | Сұр |
| Кірпіш мөлшері | Жалғыз |
| Беті | бұдырма |
| Кірпіш түрі | Толық денелі |
| Кірпіш маркасы | М-250 |
| Аязға төзімділік | F100 |
| Суды сіңіру | 13 % |
| Жылу өткізгіштік | 0.2 Вт/м °С |
| Қалыпсыз кірпіштің өлшемдері | |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 65 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап894,11 ₸
- Минималды тапсырыс: 35840 д.
- Қаптау тәсілі: Шөгілетін орамдағы 896 дана паллет









